Janso WadowiceSerwis

Nasi Klienci oczekują od sprzedawanych przez nas urządzeń najwyższej niezawodności i najdłuższej żywotności nawet w przypadku eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Bez fachowej konserwacji spełnienie tych wymagań jest niemożliwe. Obsługa naszego salonu zatroszczy się o to, byście cieszyli się Państwo z posiadania swoich urządzeń przez długie lata. Dlatego równolegle ze sprzedażą prowadzimy autoryzowany serwis sprzętu.

Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie sprzedawane urządzenia.

Posiadamy autoryzację do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich silników spalinowych oraz urządzeń między innymi takich marek jak Briggs&Stratton, Honda, STIHL i TECUMSEH.

Jesteśmy jedynym serwisem w regionie posiadający autoryzacje tylu firm.

Gwarantem szybkich i solidnych napraw jest nie tylko doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat funkcjonowania w branży, ale również udział w corocznych szkoleniach organizowanych przez producentów wiodących marek. Nasi mechanicy posiadają szereg certyfikatów z odbytych szkoleń, świadczących o profesjonalnej obsłudze serwisowej. Co ważne, serwis nasz dysponuje oryginalnymi częściami zamiennymi, które mają decydujący wpływ na wydajność, bezpieczeństwo i żywotność Państwa urządzeń.

Przed dokonaniem naprawy lub wymiany części wykonujemy ekspertyzę i w razie konieczności konsultujemy z klientem cenę wykonania usługi i dopiero po akceptacji przystępujemy do pracy.

Duża ilość zleceń sprawia, że serwis stale wzbogaca się o coraz nowsze i bardziej zaawansowane technicznie urządzenia diagnostyczne oraz naprawcze, co pozwala na precyzyjne wyregulowanie i ustawienie parametrów pracy Państwa sprzętu – nic "na czuja" ;)

Obok serwisu prowadzimy również sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do pilarek łańcuchowych, kosiarek, traktorów, kos i podkaszarek, silników oraz wielu innych urządzeń. Znajdziecie Państwo u nas między innymi: łańcuchy do pilarek wykonane ze szwajcarską precyzją, prowadnice, bębny sprzęgła, świece zapłonowe do wszystkich silników spalinowych, żyłki tnące oraz tarcze do kos, koła do kosiarek, noże tnące, piasty noży, korbowody, cewki, filtry, linki, łożyska, uszczelki, gaźniki, zestawy membran, łożyska i uszczelniacze i wiele innych. Oleje i smary najwyższej jakości gwarantujące niezawodną pracę każdego urządznia.

Nie pozwól innym uczyć się na Twoim sprzęcie!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Dane kontaktowe

PHU "JANSO"
ul. Nadbrzeżna 25A
34-100 Wadowice
Tel.: 33 873 39 30
Tel.: 536 428 473, 536 430 289
e-mail: janso.biuro@gmail.com


Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 8 00 - 17 00
w soboty: 8 00 - 13 00

ogr ogr