Janso WadowiceAktualności

 

 


 UWAGA NA PODRÓBKI !      NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!   SZCZEGÓŁY PONIŻEJ...


Uwaga na chińskie produkty - STIHL ostrzega przed podróbkami! Więcej informacji na stronie STIHL

UWAGA NA PODRÓBKI !

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

 

Coraz częściej docierają do nas sygnały o sprzedaży podróbek markowego sprzętu i próbach świadomego wprowadzenia klientów w błąd.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym dilerem STIHL® w rejonie Wadowic.

Jeżeli zdarzyło się Państwu na terenie Wadowic zakupić produkty marki STIHL® w innym punkcie – prawdopodobnie jest to podróbka lub towar z „drugiej ręki” - a to może oznaczać nieważną gwarancję.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do naszego sklepu w celu sprawdzenia, czy nie zostaliście Państwo oszukani lub wprowadzeni w błąd.

 

Poniżej kilka informacji, które powinny wzbudzić Państwa czujność przy zakupie sprzętu i części.

 

  • Po pierwsze oznakowanie serwisu i sklepu.
  •  
  • Jeżeli przy nazwie STIHL nie ma oznaczenia ® w ogóle bądź też są jakieś „gwiazdki”, „kwiatuszki” lub inne dziwne znaczki to jest to ewidentna próba podszycia się pod markę STIHL i wprowadza klientów świadomie w błąd – zresztą każdy z nas wie, że gwiazdki w ofertach, nazwach i umowach oznaczają zawsze jakiś haczyk!
  •  
  • Gwarancja tylko w naszym sklepie” – słysząc takie słowa możecie być prawie pewni, że sprzedawca coś kręci. Oryginalne wyroby STIHL® posiadają gwarancją ważną na terenie całego kraju w każdym serwisie STIHL®.
  • Jeśli ktoś Wam odradza wizytę w autoryzowanym serwisie to ewidentnie ma coś do ukrycia.
  •  
  • Tylko oryginalne części zapewniają niezawodną pracę urządzenia i przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Jeżeli ktoś w „serwisie” używa tanich zamienników (podróbek) przyczynia się do szybkiego zużycia sprzętu co paradoksalnie generuje większe koszty eksploatacji i co ważniejsze zagraża Państwa bezpieczeństwu.

 


 

Dane kontaktowe

PHU "JANSO"
ul. Nadbrzeżna 25A
34-100 Wadowice
Tel./fax: 33 873 39 30

e-mail: janso.biuro@gmail.com


Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 8 00 - 17 00
w soboty: 8 00 - 13 00

ogr ogr